Amersfoortse schrijver genomineerd voor twee prijzen

0
37
Bette Westera
Bette Westera

Bette Westera: “Ik hoorde een week of zes geleden dat ik genomineerd was, dat is heel feestelijk, maar ik mocht het nog niet vertellen”

Pearl Mosk in gesprek met schrijver Bette Westera

Haar kast staat vol met gouden en zilveren griffels, poëziemedailles, leespluimen en vele andere prijzen. Maar misschien maakt ze voorzichtig al twee nieuwe plaatsjes vrij, want schrijfster Bette Westra uit Amersfoort is genomineerd voor zowel de Willem Wilminkprijs als de Woutertje Pieterse prijs. De Willem Wilminkprijs 2025 voor beste kinderlied met de tekst voor het lied ‘Zijn huis was een kuil’. Tot en met 13 april kan het publiek stemmen voor hun favoriete lied via de website van het wilminktheater.nl

Daarnaast is zij met de kinderpoëziebundel Dichter bij de seizoenen ook nog genomineerd voor de Wouter Pieterse Prijs, de prijs voor het beste oorspronkelijke Nederlandstalige kinder- of jeugdboek. Op 12 april wordt de winnaar van deze prijs bekend gemaakt in de Taalstaat van Frits Spits op NPO Radio1. Bron: Eemland1.